Książki, które nauczą cię obstawiać

Kiedy rozpoczniesz swoją przygodę z bukmacherskimi zakładami sportowymi, być może dojdziesz do wniosku, że obstawianie wyników meczów jest dużo trudniejsze niż się spodziewałeś. Nie zaszkodzi wtedy wspomóc się poradami innych graczy. W internecie jest bardzo dużo for dyskusyjnych i portali stricte bukmacherskich z darmowymi radami i typami, ale udostępniane na takich stronach teksty czasami są niewiarygodne. Na szczęście masz także do dyspozycji książki, w których profesjonalni gracze wymieniają się z czytelnikiem swoją wiedzą i opiniami.

Niedoświadczeni gracze powinni przeczytać zwłaszcza „Scorecasting” duetu Moskowitz & Wertheim, „Weighing The Odds” K. Yao oraz „One Season, Three Gamblers” Chada Millmana. W tych bibliach bukmacherstwa znajdziesz sporo praktycznych porad i dokładne analizy przykładowych rozgrywek, dzięki którym nauczysz się samodzielnie dokonywać analiz sportowych i wyciągać wnioski, a w końcu zarabiać pieniądze na bukmacherskich zakładach sportowych. Wiele z tych pozycji jest dostępnych w księgarniach internetowych, ponadto parę z nich jest też dostępnych po polsku.

Jeżeli zapoznałeś się już z wymienionymi przez nas pozycjami książkowymi, a mimo to nadal bukmacherskie zakłady sportowe są dla ciebie jak czarna magia, może wolałbyś spróbować swoich sił w grach kasynowych takich jak baccarat, bingo, ruletka, poker czy sloty one-armed bandit? Zarejestruj się w kasynie internetowym i sprawdź czy szczęście ci sprzyja:)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *